3. ročník Science slamu CUNI

Informační, poradenské a sociální centrum Univerzity Karlovy UK Point startuje 3. ročník Science slamu CUNI, netradiční soutěže pro mladé vědce.

Letošní stand-up klání, při kterých mohou mladí vědci představit své zajímavé vědecké a výzkumné projekty, proběhnou 11. listopadu 2019 v rámci Juniorské univerzity Karlovy (1. kolo) a 23. listopadu 2019 během Informačního dne UK (2. kolo).

Jednotlivá kola jsou rozdělena podle vědeckých oborů. 1. kolo se zaměřuje na medicínské vědy, humanitní a společenskovědní obory; 2. kolo na živou a neživou příroda.

Deadline pro přihlašování je 6. listopadu 2019 na Juniorskou univerzitu Karlovu (1. kolo) a do 18. listopadu 2019 pro soutěž na Informačním dni UK (2. kolo).

Vítěze bude vybírat porota složená z odborného panelu a publika. Na vítěze čeká peněžitá odměna.

Další podrobnosti najdete na webu Science slamu.

Co je slam?

• soutěž, formát stand-upu s cílem popularizovat vědu
  • vědci na pódiu představují své zajímavé vědecké a výzkumné projekty
  • prezentace trvá 6 minut, je možné použít jakékoliv pomůcky, kromě audio-video
  • výstup hodnotí odborná porota a publikum

Co získáte?

• bude to neopakovatelný zážitek
  • rozšíříte networking s kolegy z oboru
  • vítěz dostane samozřejmě ještě něco navíc

Jaké jsou podmínky pro přihlášení?

Přihlásit se může každý, kdo studuje nebo pracuje na Univerzitě Karlově, a zabývá se zajímavým vědeckým tématem či projektem. Registrace probíhá přes tento formulář.

Nabídka individuálního koučinku

Už jste skoro rozhodnuti, jen byste chtěli svoje soutěžní vystoupení ještě trochu vypilovat? Obraťte se na kouče, Silvii Nedvědovou z UK Pointu nebo Jasona Hwanga ze SKILLS FOR SCIENCE. Koučování je zdarma.

Máte nějaké otázky? Neváhejte a napište organizátorům na e-mail @email. Těší se na všechny odvážné, vědě a slamu přejí zdar!

Vytvořeno: 10. 10. 2019 / Upraveno: 10. 10. 2019 / Mgr. Juan Zamora