2. lékařská se na pražských právech představila uchazečům o studium

V sobotu 13. listopadu proběhla na Právnické fakultě UK akce Na Karlovku Tour, na které se uchazečům o studium představily jednotlivé fakulty Univerzity Karlovy. Zveřejňujeme záznam přednášky o studiu na 2. lékařské fakultě a také fotogalerii, která přibližuje atmosféru dne, včetně vystoupení fakultního tanečního souboru Prdlý kosti.

Fakultu a její studijní programy představila členka kolegia děkana a koordinátorka zahraničních studentů Mgr. Petra Fabingerová. Záznam si můžete pustit na YouTube (od času 36:43).

Další možnost, jak se dozvědět více o naší fakultě, bude na veletrhu vysokých škol Gaudeamus Brno od 23. do 26. listopadu 2021. Pro uchazeče o studium opět připravujeme videochaty s našim studenty (podrobnosti zveřejníme) a pevně daný termín má náš den otevřených dveří – proběhne v sobotu 15. ledna 2022.

Vytvořeno: 15. 11. 2021 / Upraveno: 23. 12. 2021 / Mgr. Juan Zamora