2. lékařská on-line: ptejte se našich studentů

Chcete se zeptat na cokoliv, co vás zajímá v souvislosti s přijímačkami a studiem na 2. lékařské? Ujistit se, zda jste si správně vybrali svůj budoucí obor studia, a zjistit víc o tom, co vás na medicíně nebo fyzioterapii čeká? Jako pokračování našeho dne otevřených dveří vám nabízíme možnost hovořit s našimi studenty z různých ročníků.

Pořádáme videochaty 2 hodiny otevřených dveří, a to vždy v sobotu od 10 do 12 hodin jednou za měsíc až do přijímaček ve dnech:

• 20. února
  • 20. března
  • 24. dubna
  • 22. května

V každém termínu budete moct navštívit dvě chatovací místnosti v aplikaci Zoom: jednu věnovanou studijnímu programu Všeobecné lékařství a jednu Fyzioterapii. Nemusíte se předem přihlašovat, stačí pouze v době konání videohovoru vstoupit do příslušné místnosti a ptát se na všechno, co potřebujete vědět. Do obou mítinků přes Zoom se budete moci přihlásit z následující stránky.

Na webu si stále můžete pustit záznam z živě streamované prezentace o fakultě a našich programech, videoprezentace našich studentů a videa o fakultě, nemocnici a studiu.

Vydáno: 9. 2. 2021 / Poslední aktualizace: 9. 2. 2021 / Odpovědná osoba: Mgr. Juan Zamora