Dr. D. Šeblová získala granty od americké Alzheimer´s Association, grant PRIMUS od Karlovy univerzity a grant od Agentury pro zdravotnický výzkum a založila novou výzkumnou skupinu

Dr. Dominika Šeblová získala během svého postdoktorského pobytu na Columbia University v New Yorku v USA grant od americké nadace Alzheimer's Association Research Fellowship, který jí umožní na základě epidemiologických studií zkoumat biologické mechanismy podléhající sociálním nerovnostem ve výskytu demence. Od září 2022 je tento grant převeden na Ústav epidemiologie 2. LF UK, kde dr. Šeblová působí a vede svoji výzkumnou skupinu založenou díky grantu PRIMUS.  V květnu 2022 začala také řešit studii Pečujme o ty, co pečují o nás: Individuální prediktory a intervenční strategie pro duševní zdraví zdravotnických pracovníků, podpořenou grantem od Agentury pro zdravotnický výzkum. V rámci tohoto grantu probíhá česká část mezinárodní studie The Covid-19 HEalth caRe wOrkErS (HEROES) Study, které se účastní 26 zemí světa a jejímž cílem je zkoumat duševní zdraví zdravotnických pracovníků během pandemie covid-19 a po ní. Na podzim 2022 byla dokončena třetí vlna sběru dat v České republice.