0

Přečtěte si, co nová encyklopedie An Illustrated Terminologia Neuroanatomica nabízí a čím se vyznačuje; jedním z autorů je prof. David Kachlík (Ústav anatomie 2. LF UK).

0

Ústav patologické fyziologie 2. LF UK a Klinika kardiologie IKEM hledají zájemce o Ph.D. studium pro projekt v oblasti translační medicíny: Interakce mezi ledvinami a srdcem v patofyziologii srdečního selhání: experimentální studie s cílem definovat nové terapeutické cíle

0

Fakultní pláště, trička, případně další reklamní předměty si tento měsíc budete moci zakoupit ve středu 16. lednave čtvrtek 24. ledna vždy od 11 do 13 hodin. Upozorňujeme, že od ledna 2019 prodej neprobíhá v bývalé pokladně na děkanátu, ale v prostoru mezi Malou pravou a Malou levou posluchárnou.

0

Vyzkoušejte si nově české odborné lékařské a zdravotnické e-knihy z produkce nakladatelství Galén, Grada, Portál a dalších. Přístupná pro studenty a zaměstnance 2. LF UK do 28. 2. 2019.

0

Vážení studenti, dovolujeme se vás upozornit, že od 14. 1. do 15. 2. 2019 bude probíhat rekonstrukce Studijního oddělení dle následujícího harmonogramu...

0

Semináře se konají ve středu od 13.30 v knihovně Interní kliniky FN Motol, 4. patro, uzel C.