The deadline for application has been delayed and is now 13 April 2017.

Význačný neuropsycholog prof. John Harrison (VU Medical Center, Amsterdam, a Kings College, London) bude přednášet na semináři Alzheimerova choroba. Koná se ve čtvrtek 20. dubna.

Chcete sdílet svůj pokoj nebo byt s americkými studenty? Zapojte se do Flat Buddy Programu.

Den celoživotního vzdělávání a Festival absolventů se uskuteční v sobotu 22. dubna 2017 v Karolinu (Ovocný trh 3, Praha 1 – Staré Město). Podrobnosti na plakátku.

Nezisková organizace GFPS nabízí možnost účastnit se výběrového řízení na studijní stipendia. Jedná se o studium v zimním semestru 2017/18 na německých univerzitách.

XXI. Pracovní sympozium České společnosti intervenční radiologie ČLS JEP se koná 1. 6. až 3. 6. 2017. Výbor CSIR umožní dvěma studentům z každé lékařské fakulty v ČR účast na této akci. Hrazený je registrační poplatek a ubytování.

UK se snaží neustále rozšiřovat nabídku výhod, které mohou zaměstnanci UK a členové absolventského Klubu Alumni UK čerpat u spolupracujících organizací na základě předložení univerzitního průkazu. V posledních týdnech se seznam partnerů rozšířil o nové položky, jejichž přehled vám nabízíme.

2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy přijme referentku pro administrativní zajištění atestací a kurzů specializačního vzdělávání.