Vyhlášení soutěže v rámci institucionálního plánu, fakultní část – Aktivita č. 3 Obnova a modernizace vybavení pro výuku 2. LF UK

2. lékařská fakulta UK vyhlašuje na základě aktualizace fakultní části Institucionálního plánu, aktivita č. 3 Obnova a modernizace vybavení pro výuku 2. LF UK soutěž pro jednotlivé kliniky a ústavy na rok 2017. Cílem této soutěže je vybrat takové investiční celky a zařízení, které přispějí k obnově či modernizaci vybavení pro výuku. Vědecko-výzkumné projekty nebudou do soutěže zařazeny.

Projekty lze podávat pouze v rámci jednoho tematického okruhu:

Podpora pedagogické práce akademických pracovníků a profilace a inovace studijních programů na úrovni předmětů/kurzů.

Překládané projekty musí splňovat podmínku investičních nároků (tedy min. 40 tis. Kč s DPH pro zboží, min. 60 tis. Kč s DPH pro software)* na obnovu a modernizaci výuky. Personální náklady, cestovné, ani chemikálie aj. nejsou v této soutěži uznatelné.

Předkládané projekty musí být naplňovány pouze jako jednoleté, se začátek 1. 1. 2017 a ukončením 31. 12. 2017.

Podmínky pro podání:
Délka projektů je stanovena na jeden kalendářní rok se začátkem od ledna 2017.
Náklady projektu lze hradit v plné výši z dotace IP.
V rámci jednoho pracoviště mohou být do soutěže podány maximálně dva projekty.
Lze požadovat pouze investiční prostředky.
Doporučená výše dotace pro investiční projekty činí  40–400 tis. Kč.
Hodnotící komise může požadované nároky na projekt snížit či upravit.

* veřejné zakázky na dodavatele se řídí Metodickým pokynem č. 1/2016

Povinný obsah přihlášky (formulář naleznete zde):

• Název projektu
  • Jméno řešitele/spoluřešitele
  • Fakulta, ústav/klinika
  • Účel investice ve vztahu k výuce
  • Finanční požadavky na investice (doporučujeme přiložit také dvě konkurenční nabídky dodavatelů pro ověření relevantní ceny investice)
  • Podpis odpovědného řešitele
  • Souhlas přednosty kliniky/vedoucího ústavu s realizací projektu

Celkový rozpočet každého z předkládaných projektů musí být zaokrouhlen na celé tisíce.

Harmonogram soutěže:

Sběr přihlášek – jeden podepsaný originál a elektronicky emailem na Odd. VaV 2. LF UK (@email) nejpozději ve čtvrtek 15. září 2016

Hodnocení a výběr projektů komisí 2. LF proběhne ve dnech 19.–30. září 2016

Rozhodnutí 2. LF o financování projektů do 10. října 2016

Kontaktní osoba za 2. LF UK:
Ing. Pavla Kačmárová,
VaV 2. LF UK,