Dočasné změny ve výuce

Aktualizováno. Vzhledem k tomu, že posluchárenský blok v areálu nemocnice zůstává nadále uzavřen, bude výuka probíhat v náhradních prostorách i v týdnu od 16. do 20. 10. Věnujte laskavě pozornost aktuálnímu rozmístění výuky.

Vedení fakulty se omlouvá akademické obci za vzniklé nepříjemnosti. Na jednání, které proběhlo v pátek 13. 10., přislíbil ministr zdravotnictví JUDr. Miloslav Ludvík děkanovi 2. lékařské fakulty prof. Vladimíru Komárkovi, že počínaje pondělím 23. 10. 2017 bude posluchárenský blok zcela zprovozněn tak, aby zde mohla začít výuka v plném rozsahu.

Konkrétní informace o současných změnách ve výuce najdete v SISu.

Rozmístění výuky ve 2. týdnu od 9. do 13. 10. v podobě pdf tabulky je zde.

Rozmístění výuky ve 3. týdnu od 16. do 20. 10. v podobě pdf tabulky je zde.

Vzhledem k tomu, že část přesunuté výuky probíhá v historických prostorách Rektorátu Univerzity Karlovy, konkrétně v Modré posluchárně (č. 140), budova Karolina (Ovocný trh 3, Praha 1), Kongresové centrum, 2. p. (vstup je možný i z Celetné ulice 20), počítejte prosím s delší dobou na přesun. Ze stejného důvodu dochází i k posunutí časů začátků některých přednášek. Přesné časové údaje rovněž naleznete v SISu.

Umístění učeben lze najít v SISu pod záložkou Budovy, resp. Učebny, pro konkrétní místnost pod jejím označením (např. TPU_D4, tj. Teoretické a preklinické ústavy, učebna č. D4), kdy se po rozkliknutí ikonky „fakultní informace o místnosti“ – viz obrázky – zobrazí mapa areálu s označením příslušné učebny.

Po rozkliknutí ikonky „fakultní informace o místnosti“...
...se zobrazí mapa areálu s označením příslušné učebny.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace. Všem pedagogům i studentům děkujeme za pochopení, které tato mimořádná situace vyžaduje.

Vytvořeno: 6. 10. 2017 / Upraveno: 15. 1. 2019 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková