Zlatá promoce absolventů Fakulty dětského lékařství (2. lékařské) z roku 1974

Po dlouhém půlstoletí se znovu otevřely brány Karolina Univerzity Karlovy, aby v krásný sluneční den 13. dubna 2024 v 17 hodin přivítaly 67 absolventů Fakulty dětského lékařství (2. lékařské fakulty). Mnohá z přátelství navázaných za studií přetrvala dodnes. Někomu se ale životní cesty rozdělily, aby se právě v tento den znovu po šesti stech měsících se svými spolužáky setkal. A navzdory času je stále pojí společné vzpomínky na léta strávená výukou medicíny a závěrečnou promocí v roce 1974. A že bylo na co vzpomínat. Celým ceremoniálem provázel promotor prof. Vladimír Komárek, absolventy přivítal proděkan 2. lékařské fakulty prof. Josef Zámečník a projev za studenty pronesl prof. Richard Škába.

Připravila Zdenka Benešová

Vytvořeno: 23. 4. 2024 / Upraveno: 23. 4. 2024 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.