Výběrové řízení pro stáž v Düsseldorfu

Děkanát UK 2. LF vypisuje výběrové řízení na studijní stáž na Univerzitě v Düsseldorfu SRN. Jedná se o studijní pobyt organizovaný v rámci programu EU Erasmus. Máme k dispozici 3 místa na letní semestr 2002.

Zájemce o stáž musí být řádně zapsán ke studiu na naší fakultě, je možné vyslat studenty ze 2. až 6. ročníku. Student musí doložit aktivní znalost německého jazyka.

Žádosti o zařazení do konkurzu podávejte u koordinátora programu Erasmus na naší fakultě – MUDr. Rudolf Černý, Csc., Neurologická klinika dospělých, Motol. Žádost je možno zanechat na sekretariátě kliniky.

Žádost má obsahovat:

1. stručný životopis
  2. prohlášení o znalosti německého jazyka (maturitní, státní zkouška či jiné osvědčení)
  3. výpis ze studia na fakultě, resp. dosažený studijní průměr za celou dobu studia

Termín pro podání přihlášky do konkurzu je do konce března 2001. Výběrové řízení proběhne v prvé polovině dubna 2001, bude se skládat z pohovoru před komisí včetně krátké jazykové zkoušky. Hlavním výběrovými kritérii jsou dosažené studijní výsledky a úroveň jazykových znalostí.

Administrativní náležitosti (individuální studijní plán a podání žádosti na Rektorát UK) se studenty vybranými pro stáž vyřídí osobně koordinátor MUDr. Rudolf Černý, Csc., Tel.: 22443 6804, e-mail: @email

Vytvořeno: 6. 3. 2001 / Upraveno: 6. 12. 2018 / MUDr. Rudolf Černý, CSc.