Volby do akademického senátu Univerzity Karlovy

V návaznosti na vyhlášení voleb do akademického senátu Univerzity Karlovy se předsednictvo akademického senátu 2. lékařské fakulty rozhodlo určit termín volby zástupců do akademického senátu Univerzity Karlovy ve stejném termínu, ve kterém se budou konat volby do akademického senátu 2. lékařské fakulty.

Věříme, že to všem ušetří čas a přispěje to ke zvýšení volební účasti ve volbě do akademického senátu jak fakulty, tak Univerzity Karlovy.

1. kolo se uskuteční 31. října a 1. listopadu 2016. V tomto návrhovém kole bude hlasování probíhat pro studentskou a nově i pedagogickou komoru elektronicky.

2. kolo se uskuteční 28. a 29. listopadu 2016 společně s volbami do akademického senátu 2. lékařské fakulty.

1. kolo – elektronické hlasování 31. října a 1. listopadu 2016

Studentská i pedagogická komora budou v prvním kole volit elektronicky. (Hlasy se budou ověřovat prostřednictvím přístupového hesla na fakultní webové stránky; seznamte se prosím s postupem v článku Přihlášení do aplikace Elektronické hlasování ve volbách do akademického senátu 2. LF UK). Po přihlášení naleznete možnost otevřít dva seznamy: Návrh kandidátů do akademického senátu 2. lékařské fakultyNávrh kandidátů do akademického senátu Univerzity Karlovy.

Pro obě komory (studentskou i pedagogickou) platí, že můžete nominovat alespoň jednoho kandidáta, maximální počet nominací není omezen.

2. kolo – osobní hlasování 28. a 29. listopadu 2016

Každý volič z řad studentů i pedagogů přinese osobně svůj hlas do volební místnosti a poté, co se podepíše do seznamu voličů, jej vhodí do urny.

Volební místa budou po oba dva dny otevřena v době 7.30–15.00.

• Bulovka (sekretariát Kliniky infekčních nemocí, 8. patro, pavilon 7)
  • Plzeňská (přízemí u Pelouchovy posluchárny)
  • Motol (děkanát, prostor před Studijním oddělením)

2. lékařská fakulta obsazuje v akademickém senátu celkem čtyři místa, dva zástupce ve studentské části a dva zástupce v pedagogické. Senát má celkem 70 členů.

Volební komise akademického senátu

bude pracovat ve složení:

Za pedagogickou komoru:

• MUDr. Zuzana Charvátová, Ph.D. (Ústav patologické fyziologie), předsedkyně
  • MUDr. Dagmar Holá (Interní klinika)
  • MUDr. Milan Trojánek, Ph.D. (Klinika infekčních nemocí)

Za studentskou komoru:

• Barbora Vakrmanová (6. ročník magisterského studia Všeobecného lékařství), předsedkyně
  • Dominika Ivanecká (5. ročník magisterského studia Všeobecného lékařství)
  • Ing. Marcela Rašková (2. ročník doktorského studia)

Vytvořeno: 2. 11. 2016 / Upraveno: 4. 2. 2019 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.