Veřejná soutež – IGA 2002

Interní grantová agentura Ministerstva zdravotnictví ČR

vyhlašuje VEŘEJNOU SOUTĚŽ IGA 2002 o účelové finanční prostředky na řešení projektů lékařského výzkumu a vývoje naplňujících vyhlášený program Ministerstva zdravotnictví pro rok 2002.

Předepsané formuláře Žádosti a Pravidel IGA MZ ČR jsou na internetu na adrese:
www.mzcr.cz nebo k dispozici na odd. IGA na Ministerstvu zdravotnictví, Palackého nám. 4, Praha 2. Pravidla i žádost je potřeba před vyplňováním pečlivě prostudovat, aby se zabránilo zásadním chybám, které by vedly k nepřijetí přihlášky.

Vzhledem k tomu, že přihlášky o granty musí projít ještě některými komisemi a je třeba zajistit vyjádření fakulty i vědecké rady, je termín odevzdání přihlášek na Grantové oddělení děkanátu stanoven závazně na 20. 8. 2001.

IGA MZ ČR pořádá dne 25. 7. 2001 seminář k novým přihláškám o granty. Tohoto semináře se zúčastní Mgr. Klímová (l. 5836) a pí Mynaříková (l. 5839), které vás pak budou podrobněji informovat. Upozornění na nejdůležitější poznatky z tohoto semináře se objeví na web-stránce fakulty.

Mgr. Jitka Klímová
Oddělení zahraničních styků