Studijní pobyt na lékařské fakultě GKT

Milí kolegové,
fakulta bude v letošním roce opět doporučovat londýnské lékařské fakultě GKT (Guy's, King's, St Thomase's) 6 našich studentů k udělení stipendia využitelného pro klinickou stáž na zmíněné fakultě. Dosud naši partneři poskytovali vybraným stipendistům částku 500 liber na jeden pobyt (z níž si student hradí veškeré náklady na ubytování a pobyt).
Kandidáti pro tuto stáž budou vybráni konkursní komisí určenou děkanem fakult.
Pobyt přichází v úvahu pro studenty 4.–6. ročníku, dobrá aktivní znalost angličtiny je nezbytná, bude vyžadována jazyková zkouška.
Pokud máte o tuto nabídku zájem, vyplňte do 1. 2. 2002 na Studijním oddělení (u paní Havlové) přihlášku (do přihlášky zatím nevyplňujte přesný rozpis pobytu – toto bude upřesněno po konkursním řízení); do přihlášky však uveďte kontaktní adresu (nejlépe e-mail či telefon) platnou v únoru 2002. Veškeré informace o stáži budou poskytnuty v rámci konkursního řízení.

Upozorňujeme dále na nabídku studijních pobytů a letních jazykových kursů němčiny pro studenty medicíny ve školním roce 2002/2003 v rámci přímé spolupráce s německými a švýcarskými universitami

Universita Bonn 2 místa semestrální (ZS/LS)
Munchen 3 místa roční
Zurich 2 místa semestrální

Termín přihlášek 29. 3. 2002
2. LF – může nominovat 1 kandidáta a 1 náhradníka maximálně
(definitivní výběr proběhne na rektorátě)

Jednoměsíční letní jazykové kursy němčiny
různé university celkem 18 míst pro všechny LF
termín přihlášek 1. 3. 2002
2. LF může nominovat 1 kandidáta, 1 náhradníka (definitivní výběr proběhne na rektorátě)

Pokud máte o tyto nabídky zájem, vyplňte do určených termínů na Studijním oddělení (u paní Havlové) přihlášku; uveďte rozpis stáží během pobytu a kontaktní adresu (nejlépe e-mail či telefon) platnou v době podání přihlášky. Kandidáti pro tuto stáž budou vybráni konkursní komisí určenou děkanem fakult.
Podrobnější informace o výše uvedených možnostech jsou v letáku na Studijním oddělení.

Vytvořeno: 17. 1. 2002 / Upraveno: 10. 1. 2019 / Administrátor 2. LF UK