Stipendium – Bavorsko

Doktorská jednoroční stipendia na školní rok 2000–2001.

Uchazeči musí splňovat tyto podmínky:

• Trvalé bydliště na území ČR
  • Občanství ČR
  • V době poskytnutí stipendia jim ještě nesmí být 30 let
  • nemají možnost financovat svůj studijní pobyt v Bavorsku ze svých vlastních prostředků nebo z jiných zdrojů.
  • velmi dobře ovládat německý jazyk
  • doložit, že absolvovali vysokoškolské studium s výrazně nadprůměrnými studijními výsledky
  • měli by již mít navázán předběžný kontrakt s vysokou školou v Bavorsku, předložit studijní záměr a případně seznam publikací
  • v době, kdy jim bude poskytnuto bavorské stipendium, by měli být již zapsáni do nějaké formy doktorského studia v ČR

Absolvování vysoké školy se rozumí absolvování na úrovni magistra, inženýra, apod., nikoliv na úrovni bakaláře.

Formulář žádosti si uchazeči mohou vyzvednout nebo vyžádat v Akademické informační agentuře (AIA, Dům zahraničních služeb MŠMT ČR, Senovážné nám. 26, P.O.BOX 8, 110 06 Praha 1 (tel. 02/24229698)

Uzávěrka pro přijímání žádostí je 15. března 2000.

Vytvořeno: 19. 1. 2000 / Upraveno: 30. 10. 2018 / Administrátor 2. LF UK