Setkání se zástupci francouzské ambasády, kteří podají informace o možnostech a formách studia a stipendií (na stáž, doktorát pod dvojím vedením, specializace pro vědecké a technické obory, lékařství atp.), které bude v příštím roce poskytovat

Bližší informace o této nabídce jsou k dispozici na Oddělení pro vědeckou činnost a zahraniční styky (tel.: 2443 5836)

UNIVERZITA KARLOVA V PRAZE

OVOCNÝ TRH 3
116 36 PRAHA 1
ČESKÁ REPUBLIKA
TEL.: 224491301
FAX: 224229487
E-mail: @email

V Praze dne 1. listopadu 2000

Vážená paní proděkanko, vážený pane proděkane,
rektorát Univerzity Karlovy ve spolupráci s oddělením pro vědu a kulturu při francouzském velvyslanectví pořádají dne 24. listopadu 2000 v 11.00 v budově Filozofické fakulty UK, (nám. Jana Palacha 2, 1. patro, místnost č. 104) setkání, kde zástupci francouzské ambasády podají informace o možnostech a formách studia a stipendií (na stáž, doktorát pod dvojím vedením, specializace pro vědecké a technické obory, lékařství atp.), které bude v příštím roce poskytovat francouzská vláda.

Toto setkání, na které Vás srdečně zveme, je otevřeno všem studentům i vyučujícím všech našich fakult.

Předem děkujeme za potvrzení zájmu ze strany Vaší fakulty s udáním přibližného počtu účastníků a těšíme se na Vaši návštěvu.

S pozdravem prof. PhDr. Jiří Kraus, DrSc.
prorektor Univerzity Karlovy
Vytvořeno: 10. 11. 2000 / Upraveno: 26. 11. 2018 / Administrátor 2. LF UK