Prof. Clive Page: Pharmacotherapy of diseases with bronchial obstruction

Štítky

čtvrtek 14. března 2024

16.00

posluchárna kampusu (budova Výukového a výzkumného centra Univerzity Karlovy v Hradci Králové, Zborovská 2089)

rezervace

stream

Srdečně zveme studenty a zaměstnance všech lékařských fakult naší univerzity na přednášku předního světového farmakologa prof. Cliva Page z King´s College London, který přijede do České republiky na pozvání Plicní kliniky LF HK a FN HK ve čtvrtek 14. března 2024.

Přednáška s názvem Pharmacotherapy of diseases with bronchial obstruction se koná v posluchárně kampusu (budova Výukového a výzkumného centra Univerzity Karlovy v Hradci Králové, Zborovská 2089) ve čtvrtek 14. března od 16.00 hodin. Navazovat na ni bude od 17.10 hodin v seminární místnosti A 104 seminář Meet With Professor: New treatments for patients with asthma and COPD – a vision and prediction of what will happen in the next decade, na který je nutné si rezervovat místo předem zde. Online stream hlavní přednášky bude možné sledovat na našem fakultním YouTube kanálu zde.

Vytvořeno: 12. 3. 2024 / Upraveno: 12. 3. 2024 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.