Ples 2. lékařské fakulty

S koncem všech zkouškových období se vždy blíží daleko oblíbenější část předjarního období, a tak ani letos nebude chybět reprezentační ples 2. lékařské fakulty, pořádaný studentským spolkem Motolák, na který vás srdečně zveme!

Bude se konat v sobotu 7. března v Národním domě na Vinohradech, začíná v 19.30.

Čeká vás tradičně vyhlášení ankety Učitel roku, chybět nebude ani taneční vystoupení taneční skupiny Prdlý kosti. V neposlední řadě bude i letos připravena bohatá tombola (vyhrát můžete až 400 hodnotných cen). Různé styly hudby rozezní tři sály, k tanci i poslechu zahraje orchestr B. N. Band, kapely Juicy Freak a Imperio, společenský sál se už neobejde bez hry na klavír (v podání našich talentovaných studentů!) a závěr plesu bude v režii DJ Jirky Vítka.

Vstupenky budete moci zakoupit na pokladně děkanátu 2. lékařské fakulty, pro studenty bude připraven i prodej na několika přednáškách 1. až 3. ročníku a na kolejích.

Termín začátku prodeje vstupenek upřesníme!

Cena vstupenek v předprodeji je 350 Kč do Majakovského sálu, 290 Kč do Raisova sálu a na stání. Na místě budou vstupenky k dostání za jednotnou cenu 400 Kč. Členové Motoláku obdrží slevu 50 Kč na jeden lístek po předložení ISIC karty.

Odkazy:

• Pro aktuální informace můžete sledovat Facebookovou událost.
  • Program a hudba (www.motolak.org/program-hudba)
  • Organizační tým (www.motolak.org/organizacni-tym-ples-2lf-2015)
  • Sponzoři a partneři (www.motolak.org/sponzori-0)
Vytvořeno: 13. 1. 2015 / Upraveno: 17. 5. 2018 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.