Participační program UNESCO

Obdrželi jsme dopis týkající se využití materiálů ohledně Participačního program UNESCO na období 2000–2001. V Odd. věda, výzkum a zahr. styky je k dispozici Rezoluce upravující pravidla participačního programu UNESCO na dvouletí 2000–2001:

Rektoráty VŠ
V České republice

17. prosince 1999

Věc: Nabídka možnosti předložení projektů za finanční pomoci v rámci programu UNESCO

V příloze vám Zasíláme informaci týkající se možnosti získat finanční podporu v rámci Participačního programu UNESCO na léta 2000–2001, a to v případě předložení projektů za podmínek uvedených v přiloženém materiálu.

Žádáme vás laskavě o spolupráci v tom smyslu, abyste o tomto materiálu včas informovali všechny fakulty vaší školy a abyste zajistili jeho rozšíření potenciálním zájemcům tak, aby mohla být nabídka využita.

Připomínáme, že konečný termín pro podání projektů je 31. březen 2000.

Projekty mají být předloženy, resp. Zaslány přímo české Komisi pro UNESCO, Hradčanské nám. 5, Praha 1.

Děkujeme za spolupráci.

J. Bartůňková v. r.