Mezinárodní kongres studentů medicíny v Košicích

7. medzinárodný kongres študentov medicíny v Košiciach 2015

Medzinárodný kongres študentov medicíny v Košiciach 2015 privítá študentov, mladých lekárov a výskumníkov z celého sveta na Slovensku 24.26. júna 2015. ISMCK 2015 pokračuje v tradícii a tento ročník bude už jeho 7. vydaním.

Naším cieľom je posilniť medzinárodnú sieť vedeckej spolupráce, ako aj spájať rôzne národnosti a kultúry. Pozývame všetkých mladých vedcov pracujúcich v oblasti medicíny, verejného zdravotníctva, zubného lekárstva, farmácie a biomedicínskych vied. ISMCK 2015 ponúka študentom a doktorandom šancu prezentovať výsledky svojho výskumu a vymeniť si názory na rôzne témy počas ústnej či posterovej prezentácie v kategóriách: Základné vedy, Zubné lekárstvo, Klinická medicína, Verejné zdravotníctvo, Práce PhD študentov a Farmakológia. Všetci ste viac ako vítaní prezentovať svoje vedecké, ale aj nevedecké názory.

Kongres je organizovaný Univerzitou Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Lekárskou fakultou Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Spolkom medikov mesta Košice a EDUMED n.o.

Registrácia je otvorená od 20. decembra 2014. Termín pre prihlásenie abstraktu je do 1. marca 2015.

Pre viac informácií prosím navštívte našu oficiálnu stránku (www.ismck.com), facebook alebo nám napíšte vaše otázky na mailovú adresu @email.

Tešíme sa na naše stretnutie v júni!

Organizačná komisia ISMCK'15

Vytvořeno: 26. 1. 2015 / Upraveno: 3. 8. 2018 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková