Jarní hokejové derby mezi Motol Pelicans a HC Trimed Praha

Štítky

S novým semestrem se blíží i další tradiční hokejové derby Motol Pelicans proti HC Trimed Praha. Tentokrát se derby odehraje v rámci hokejového dvojutkání Fakultní Hokejové ligy.

13. března je na ZS Eden připraven bohatý, nejen hokejový program.

Od 18.30 začne dejvické derby mezi SK Chemie a TITANS Prague.

Od 20:15 bude následovat lékařské derby mezi Motol Pelicans a HC Trimed Praha. Budeme Úvodní buly nám vhodí děkan 2. lékařské fakulty prof. Marek Babjuk.

Nebude chybět ani vystoupení a podpora Pelikánek a třeba se tentokrát ukážou i Trimed cheerleaders.

„Naposledy jsme Trimedu ukázali, kdo je lepší, a velkou zásluhu na tom měla Vaše podpora, protože takovou atmosféru jsme ještě nezažili, děkujeme. Budeme rádi, když nás přijedete opět podpořit, užít si hokej a svými hlasivkami společně s Pelikánkami nás opět dovedete k vítězství,“ vzkazují Jiří Mrkus za Motol Pelicans a Tereza Černá za Pelikánky.

Vytvořeno: 7. 3. 2024 / Upraveno: 7. 3. 2024 / PhDr. Mgr. Kateřina Křenová