Informace o mezinárodní studentské organizaci EMSA

EMSA

Naše fakulta je již rok členem mezinárodní studentské organizace EMSA (European Medical Students' Association). Jde o organizaci, která má sloužit ke zlepšení komunikace mezi studenty všech zemí Evropy a má napomáhat ke zvýšení mobility studentů. Seznam jednotlivých akcí pořádaných EMSOU najdete v jejích propagačních materiálech nebo na oficiálních internetových stránkách www.emsa-europe.org.

Na těchto stránkách se může každý student naší fakulty zaregistrovat jako člen EMSY, což mu umožňuje využívat různých slev při účasti na akcích, které tato organizace pořádá. Zároveň by bylo velmi dobré, kdyby byl na naší fakultě někdo, kdo by měl zájem podílet se na zajišťování a koordinaci programů EMSY v Praze. Pokud by se někdo takový našel, ať se mi, prosím, ozve na adresu @email.

Vytvořeno: 19. 4. 2001 / Upraveno: 24. 2. 2021 / Administrátor 2. LF UK