Fond rozvoje vysokých škol – výběrové řízení na rok 2002

Fond rozvoje vysokých škol (dále FRVŠ) vyhlašuje výběrové řízení na rozvojové projekty pro rok 2002. Veškeré údaje mimo přihlášky jsou vystaveny na Internetu (adresa: http://rvs.upce.cz). Formulář přihlášky bude vystaven v nejbližších dnech.

Navrhovatelé projektů by měli velice pečlivě prostudovat podmínky jednotlivých tématických okruhů i komentáře, aby se předešlo vyřazení přihlášek pro formální nedostatky nebo zbytečné chyby.

Při vyplňování formulářů do listu B, DOPORUČENÍ REKTORA, prosíme vepsat: Doporučuji navržený projekt ke schválení. Odpovídá potřebám naší univerzity a jeho realizace by významně přispěla ke zvýšení její úrovně vědecké i pedagogické.

prof. MUDr. Pavel Klener, DrSc.
prorektor Univerzity Karlovy

Konečný termín pro podání přihlášek je 27. 4. 2001 a jejich předání zajišťuje za celou UK odbor vědy RUK. Vzhledem k tomu, že je nutno celý komplet administrativně zpracovat a připravit k předání, žádám vás o předání návrhů projektů v příslušném počtu vyhotovení včetně disket (podle Vyhlášení výběrového řízení 2002 a dalších pokynů FRVŠ na Internetu) nejpozději do 6. dubna 2001 na Odd. VaV UK 2. LF (Mgr. Klímová).

Žádáme, aby zájemci o udělení grantu FRVŠ ihned vypracovali předběžný ekonomický propočet žádaného grantu a nechali si jej zkontrolovat na děkanátu (Hospodářské odd. – pí Frebortová, Odd. PaM – Ing. Semlerová).

Vytvořeno: 13. 3. 2001 / Upraveno: 30. 10. 2018 / Administrátor 2. LF UK