Fakultní studentská vědecká konference

30. března 2001

Fakultní studentská vědecká konference bude organisována ve dvou sekcích:

A. sekce pregraduálních studentů

Jsou zváni všichni studenti magisterského i bakalářských studijních programů. Jsou vítány nejen práce presentující primární výsledky, ale i práce dokumentující zvládnutí náročných metod a klinické kasuistiky.

B. sekce doktorandů

Je otevřena pro všechny doktorandy (interní i externí). Pro studenty 3. ročníku doktorského studia je presentace výsledků povinná.

Forma presentace:

Ústní i formou posterů. Účastníci vyznačí na přihlášku formu, kterou preferují. Postery budou mít rozměr 100 x 120 (výška) cm. O přijetí a o definitivní formě presentace rozhodne vědecký výbor konference.

Termíny:

• 20. února 2001

Předběžná přihláška. Jméno a adresa hlavního autora, předběžný název sdělení.

12. března 2001

• Závazná přihláška
  • Abstrakt sdělení. Abstrakt bude mít rozměry 14 x 19 (výška) cm, písmo 12, řádkování jednoduché. Na abstraktu bude název sdělení (velká tučná písmena), autoři (tučná písmena), pracoviště. V případě, že byl výzkum finančně podporován grantem bude toto označeno na konci abstraktu. Je nutné, aby abstrakt měl následující oddíly: 1. úvod (hypotéza), 2. použité metody, 3. výsledky (včetně statistické významnosti), 4. interpretace výsledků a závěr. Metodické práce a kasuistiky se mohou od tohoto schématu odlišovat. Není nutno v abstraktu zvlášť vyznačovat školitele. Přispěl-li podstatným dílem je přirozené, že bude spoluautorem sdělení. Abstrakt může být v angličtině. V případě že byly již výsledky publikovány jinde je nutno toto vyznačit do abstraktu.

Přihlášky i abstrakta lze předat osobně či zaslat poštou na Oddělení vědy UK 2. LF.

Vytvořeno: 18. 1. 2001 / Upraveno: 15. 1. 2019 / Administrátor 2. LF UK