Den pro mediky v Městské nemocnici Ostrava Fifejdy

Městská nemocnice Ostrava Fifejdy zve studenty 5. a 6. ročníků na Den pro mediky na Interním oddělení Městské nemocnici Ostrava, které se bude konat každé druhé úterý v měsíci od února do května 2024.

Právě úterky si pro mediky vybral primář z toho důvodu, že jsou na endoskopickém sále prováděny zajímavé výkony u pacientů v celkové anestezii.

Studenti si prohlédnou Endoskopické centrum vysoce specializované péče, budou přítomni při zákroku na endoskopickém sále. Představena jim bude Metabolická jednotka intenzivní péče. Navštíví také odborné interní ambulance a standardní lůžkové stanice interního oddělení.

Na Den pro mediky je třeba si přinést vlastní plášť a předem se registrovat. Bližší informace jsou na přiloženém letáčku.

Vytvořeno: 12. 1. 2024 / Upraveno: 20. 2. 2024 / PhDr. Mgr. Kateřina Křenová