Česká asociace pro vzácná onemocnění hledá asistenty na pobyt pro děti se vzácnými onemocněními

Štítky

17. 6. — 22. 6. 2024 a 9. 9. — 14. 9. 2024

Pluhův Žďář nedaleko Jindřichova Hradce

registrace

Hledáme asistenty na pobyt pro děti se vzácnými onemocněními v Pluhově Žďáře nedaleko Jindřichova Hradce. Tyto děti mají různé speciální potřeby a některé z nich také mentální hendikep. Rolí asistenta je pomáhat v průběhu celého týdne dětem se vzácnými onemocněními i jejich zdravým sourozencům zapojovat se do programu a pomáhat s běžnými úkony každodenního života (jídlo, pití, oblékání). Předpokladem k účasti je odpovědnost, ochota, otevřenost k dětem se speciálními potřebami a schopnost pracovat s dětmi od dvou let věku. Asistenti dostanou finanční odměnu, dále je během pobytu hrazeno ubytování a stravování. Účast na pobytu je také možné potvrdit jako praxi.

Pokud máte zájem, prosím, zda byste potvrdili svou účast předběžnou registrací zde: https://forms.gle/dWeruu9NZoYPoAqA9

Vytvořeno: 4. 4. 2024 / Upraveno: 4. 4. 2024 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.