4EU+ Visiting Professorship - příjem žádostí

Štítky

UK vyhlásila druhý ročník iniciativy 4EU+ Visiting Professorships. Program je otevřen všem akademickým pracovníkům (stálým zaměstnancům) UK a dalších 4EU+ univerzit.  Poskytne financování 2-3 měsíčních pobytů na jiné 4EU+ univerzitě. Mobilita musí proběhnout do konce listopadu 2025.

Účastníci mohou přednášet, vyvíjet společné vzdělávací programy, vést výzkumné projekty, využívat vědecké vybavení hostujících univerzit či se podílet na organizaci vědeckých workshopů a konferencí.

Uzávěrka pro příjem žádostí je 20. května 2024.

Více informací na webu Aliance.

Informační setkání k této výzvě online ve čtvrtek 18.dubna 2024 od 16 hod. Nutná registrace předem: Info session: 4EU+ Visiting Professorships (18 April) (4euplus.eu), nejpozději do 16.dubna 2024 do 17 hod.

Aliance 4EU+ je partnerství osmi předních evropských univerzit: Heidelberg Universität, Paris-Panthéon-Assas University, Sorbonne Université, University of Copenhagen, Université de Genève Università degli Studi di Milano, University of Warsaw a Univerzity Karlovy.

Vytvořeno: 12. 3. 2024 / Upraveno: 5. 4. 2024 / Ing. Pavla Byrne