Proběhla informační schůzka programu Erasmus

proběhla za hojné účasti českých studentů dne 13. 12. od 15 hodin v malé pravé posluchárně.
Úvodní informace o organizaci výměnného programu na 2. LF podal MUDr. Rudolf Černý, Csc., fakultní Erasmus koordinátor. Konference byla původně připravena v anglickém jazyce, ale vzhledem k úplné absenci zahraničních studentů proběhla v češtině.
Nezájem zahraničních studentů nás nemile překvapil. Na výzvu k prezentaci vlastní fakulty na konferenci nezareagoval ani jediný z hostujících studentů a ani z anglické paralelky se nedostavil nikdo, přestože se v posledních letech k výměnným pobytům pravidelně hlásí.
Naopak diskuse navazující na úvodní prezentaci byla živá a nepochybně přínosná, podařilo se v ní vyjasnit řadu praktických otázek.
Za kolegium děkana na otázky odpovídala proděkanka pro výuku, paní doc. MUDr. Květa Bláhová, CSc., které tímto velice děkuji.
Představila se rovněž nová pracovnice Studijního oddělení sl. BcA. Dominika Patrovská, která převzala agendu Erasmus od paní Hřebcové.
O nejdůležitější podněty jsem obohatil powerpointovou prezentaci, kterou vystavíme v informační části webové prezentace programu Erasmus.
Za kancelář Erasmus přejeme všem šťastné vánoční svátky a se zájemci o studium se těšíme na setkání u konkurzu v příštím roce.

MUDr. Rudolf Černý, CSc.
BcA. Dominika Patrovská

Vytvořeno: 15. 12. 2011 / Upraveno: 19. 1. 2018 / BcA. Dominika Patrovská, DiS.