Diskusní skupina LLP – Erasmus

Všechny zájemce o kontakt se zahraničními studenty programu LLP – Erasmus, kteří studují na naší fakultě upozorňujeme na e-mailovou konferenci internat_erasmus. Pokud se do ní přihlásíte do diskusní skupiny, budou na vaši adresu chodit všechny e-maily týkající se problematiky zahraničních studentů a vy můžete naopak posílat všem přihlášeným informace, které považujete za důležité.

Jak se přihlásit?

Emailové konference fakulty najdete na adrese:
www.lf2.cuni.cz/predpisy-a-navody/informacni-technologie/otevrene-e-mailove-diskusni-skupiny-na-2-lekarske-fakulte

Přihlásit do těchto diskusních skupin se lze na adrese: @email

V těle zprávy (ne v předmětu / subject) uveďte následující text: SUBSCRIBE nazev_diskusni_skupiny

Nápovědu (anglicky) lze také získat zasláním dopisu na adresu @email. V těle zprávy uveďte pouze jedno slovo: help

Český návod k obsluze listserveru lze nalézt na adrese: www.lf2.cuni.cz/listserver-majordomo-na-adrese-listservlfmotolcunicz

Připomínky, náměty či komentáře k fungování listserveru jsou vítány na adrese @email.

Diskusní skupina LLP – Erasmus:

internat_erasmus
V konkrétním případě tedy napište email na @email
s obsahem: SUBSCRIBE internat_erasmus

MUDr. Rudolf Černý, CSc.
Neurologická klinika
Univerzita Karlova v Praze, 2. LF

Dept. of Neurology
Charles University in Prague
2nd Faculty of Medicine

@email

fax: +420224436820