Vyhlášení mimořádného konkurzu programu LLP – Erasmus 19. 6. 2009

UK 2. LF vyhlašuje mimořádný konkurz na neobsazená místa na zahraniční stáž pro studenta oboru Fyzioterapie na studium na Univerzitě Louvain, Belgie.
K dispozice je jediné místo, v těchto dnech uvolněné laskavostí FTVS.
Stáž by proběhla v letním semestru 2009/2010.
Do konkurzu se mohou přihlásit studenti 2. a 3. ročníku Fyzioterapie.

Podmínkou je výborný prospěch a dobrá znalost francouzštiny.
Jazyková způsobilost musí být doložena odpovídajícím certifikátem, který je možno nahradit přezkoušením jazykových znalostí na Ústavu jazyků naší fakulty.
O zařazení do studia v zahraničí rozhoduje komise jmenovaná děkanem UK 2. LF.
Kriteria výběru, schválená akademickým senátem dne 17. 12. 2008 jsou zverejněna na webu.

Přihláška musí obsahovat:

• žádost o zahraniční stáž LLP – Erasmus zde (ostatní dokumenty je nutné doložit uvedeného data na děkanát pí Hřebcové)
  • studijní záměr (stručně, které předměty budou nahrazeny studiem v zahraničí)

• stručný životopis (je vhodné zvláště zdůraznit, pokud jste pomáhal studentům programu LLP – Erasmus a vaši případnou studentskou odbornou a vědeckou činnost)
  • jazykový certifikát (viz výše)

• kopii indexu právě studovaného ročníku

Přihlášky se podávají v kanceláři Erasmus na Studijním oddělení děkanátu u paní Hřebcové do 19. 6. 2009. Zkrácené konkursní řízení proběhne dne 24. 6. 2009 ve 14.00 na tomtéž místě.

Vytvořeno: 5. 6. 2009 / Upraveno: 11. 1. 2023 / Bc. Kateřina Hřebcová