Info Day Erasmus v Brně

Aktuální informace pro studenty,
kteří uvažují o zahraničním studijním pobytu v rámci programu LLP Erasmus:

Dne 21. září 2011 budou pracovníci programu Erasmus z Národní agentury pořádat regionální „Info Day Erasmus“ na Masarykově univerzitě v Brně. Pozvánku naleznete na našich webových stránkách www.naep.cz/erasmus v sekci Pro studenty
(http://www.naep.cz/download-variant.php?general_file_variant_id=5354&a=view-project-folder&project_folder_id=56&).

Akce je určena vysokoškolským studentům, kteří uvažují o zahraničním studijním pobytu nebo pracovní stáži Erasmus. Cílem akce je poskytnout zájemcům praktické informace ve spolupráci se studenty, kteří již tuto zkušenost mají.
Stěžejním bodem Info Day bude panelová diskuse se studenty brněnských vysokých škol, kteří se již programu Erasmus zúčastnili.

Druhý Erasmus Info Day bude Národní agentura pořádat v Praze, datum a místo konání budou upřesněny později.

Za tým programu Erasmus

Ing. Olga Heclová
konzultant programu Erasmus

Dům zahraničních služeb
Národní agentura pro evropské vzdělávací programy
Na Poříčí 1035/4
110 00 Praha 1
Tel.: +420 221 850 605
@email
www.dzs.cz
www.naep.cz

Vytvořeno: 6. 9. 2011 / Upraveno: 11. 1. 2023 / MUDr. Rudolf Černý, CSc.