LLP – Erasmus – vyčerpání finančních prostředků

Vážení studenti,
kancelář programu Erasmu oznamuje, že v proběhlém konkurzním řízení byly vyčerpány všechny finanční prostředky pro mobilitu studentů přidělené naší fakultě Rektorátem UK. Protože se vyskytla řada zájemců o využití volných kapacit studijních pobytů na jiných lékařských fakultách, musíme vás informovat, že tyto pobyty je nadále možno realizovat pouze formou tzv. Zero grant studenta, tedy bez nároku na grantovou podporu Univerzity Karlovy.

Uvolnění dodatečných finančních prostředků je možné očekávat až po zveřejnění Vyhodnocení žádosti UK pro NAEP pro realizaci mobilit 2012/2013 v průběhu června 2012. V případě, že získáme dodatečné finanční prostředky, bude možné je využít i na pobyty z kvóty jiných fakult nebo eventuálně podpořit studenty, kteří se rozhodli realizovat pobyt na vlastní náklady.

MUDr. Rudolf Černý, CSc.
BcA. Dominika Patrovská