Informace o průběhu přijímacího řízení pro akademický rok 2015/2016

Informace o průběhu přijímacího řízení do prvního ročníku všech studijních oborů na 2. lékařské fakultě UK v Praze – informace zahrnují výsledky zohledňující řádný termín a náhradní termín přijímacího řízení pro akademický rok 2015/2016 a jsou potvrzeny jednáním Hlavní přijímací komise fakulty.

Magisterský studijní program Všeobecné lékařství
K přijímacímu řízení bylo přihlášeno 2062 uchazečů. K písemné části přijímacího řízení se dostavilo 1664 uchazečů. K ústní části přijímacího řízení postoupilo 423 uchazečů – všichni se shodným počtem bodů jako uchazeč na čtyřstém místě (150–208 bodů z max. 225 bodů).
K ústnímu pohovoru se dostavilo 417 uchazečů.
Ke studiu byli přijati všichni uchazeči s lepším umístěním než na 177. místě (umístění odpovídá bodovému hodnocení). Uchazečům, kteří dosáhli stejného bodového hodnocení (211–264 bodů z max. 285 bodů), bude vydáno rozhodnutí se stejným výrokem o přijetí.

Navazující magisterský studijní program Specializace ve zdravotnictví, obor Fyzioterapie

K přijímacímu řízení bylo přihlášeno 217 uchazečů. K písemným testům se dostavilo 185 uchazečů.
Ke studiu byli přijati všichni uchazeči s lepším umístěním než na 30. místě (umístění odpovídá bodovému hodnocení). Uchazečům, kteří dosáhli stejného bodového hodnocení (146–203 bodů z max. 275 bodů), bude vydáno rozhodnutí se stejným výrokem o přijetí.

Bakalářský studijní program Specializace ve zdravotnictví, obor Fyzioterapie

K přijímacímu řízení bylo přihlášeno 312 uchazečů. K písemné části přijímacího řízení se dostavilo 211 uchazečů. K ústní části přijímacího řízení postoupilo i dostavilo se 79 uchazečů a všichni se shodným počtem bodů jako uchazeč na sedmdesátém místě (103–170  bodů z max. 195 bodů).
Ke studiu byli přijati všichni uchazeči s lepším umístěním než na 30. místě (umístění odpovídá bodovému hodnocení). Uchazečům, kteří dosáhli stejného bodového hodnocení (166–226 bodů z max.255 bodů), bude vydáno rozhodnutí se stejným výrokem o přijetí.

Bakalářský studijní program Ošetřovatelství, obor Všeobecná sestra
K přijímacímu řízení bylo přihlášeno 103 uchazečů. K písemné části přijímacího řízení se dostavilo 69 uchazečů. K ústní části přijímacího řízení postoupilo 63 uchazečů a všichni se shodným počtem bodů jako uchazeč na šedesátém místě (42–129  bodů z max. 165 bodů).
K ústnímu pohovoru se dostavilo 58 uchazečů.
Ke studiu byli přijati všichni uchazeči s lepším umístěním než na 42. místě (umístění odpovídá bodovému hodnocení). Uchazečům, kteří dosáhli stejného bodového hodnocení (85–166 bodů z max. 225 bodů), bude vydáno rozhodnutí se stejným výrokem o přijetí.

prof. MUDr. Roman Kodet, CSc., proděkan

prof. MUDr. Vladimír Komárek, CSc., děkan