Stipendijni program Neuro-Euro

Nadace Charty 77 – Konto Míša vypisuje 8. ročník stipendijního programu Neuro – Euro na podporu rozvoje klinických neurovědních oborů v České republice prostřednictvím odborných stáží a mezinárodní odborné spolupráce.

Cílem stipendijního programu je podporovat tvořivost, aktivitu a mezinárodní odborné styky mladých pracovníků ve zdravotnictví, podílejících se na rozvoji klinických neurovědních oborů.

Podmínky:

1. Pracovníci klinických neurovědních oborů – vysokoškoláci i středoškoláci – mladší 35 let
  2. Životopis v rozsahu do 2 stran
  3. Přehled dosavadní klinické, případně zahraniční praxe a stáží (vítaný je i seznam klinických, pedagogických a publikačních aktivit)
  4. Doklady o jazykové způsobilosti (mezinárodně uznávané jazykové zkoušky z jazyka hostitelské země nebo angličtiny nebo doklad o složení státní jazykové zkoušky z příslušného jazyka)
  5. Doporučení přednosty či vedoucího pracovníka domácího pracoviště
  6. Doporučení přednosty hostitelského pracoviště
  7. Informace o pracovišti, které má být navštíveno, s výčtem nejdůležitějších klinických či vědeckých programů
  8. Předpokládaný přínos stáže (společný výzkumný program, seznámení se s novou metodou, rozvíjení již existující spolupráce...)

Termín odevzdání žádostí o stipendium je 14. 3. 2008.

Kontaktní adresa:
Nadace Charty 77