Reprezentační ples 2. lékařské fakulty

Plesová sezóna se pomalu rozbíhá, dámy i pánové tak mají možnost obhlédnout letošní módní trendy, plesové róby i účesy a zazářit pak na plese nejdůležitějším, na tom našem.

Jako již každý rok pro vás studentský spolek Motolák pořádá reprezentační ples 2. lékařské fakulty. Věříme, že ani letos si tuto jedinečnou společenskou událost nechcete nechat ujít, přinášíme vám proto bližší informace a zároveň vás na ples srdečně zveme.

Tentokrát se bude konat v sobotu 1. března v Národním domě na Vinohradech.

Opět vás bude čekat již tradiční program v podobě vyhlášení ankety Učitel roku, tanečního vystoupení skupiny Prdlý kosti a chybět nesmí ani opravdu bohatá tombola (vyhrát můžete až 400 hodnotných cen). K tanci i poslechu zahraje orchestr B. N. BAND a kapely BEK OFIS a IMPERIO.

A teď to nejdůležitější: lístky můžete tradičně zakoupit na pokladně děkanátu naší fakulty.

Pro studenty chystáme v prvních dvou týdnech letního semestru prodej i na několika přednáškách 1. až 3. ročníku a na kolejích.

Pro aktuální informace můžete sledovat naši Facebookovou událost.

Cena lístků v předprodeji je 350 Kč do Majakovského sálu, 290 Kč do Raisova sálu a na stání. Na místě budou vstupenky k dostání za jednotnou cenu 400 Kč.

Členové Motoláku obdrží slevu 40 Kč na jeden lístek po předložení ISIC karty.

Vytvořeno: 29. 1. 2014 / Upraveno: 8. 1. 2019 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková