Doktorská stipendia pro rok 2000 na University of Cambridge

STIPENDIA NA UNIVERSITY OF CAMBRIDGE NA ROK 2000

Nadace Cambridge Overseas Trust ve spolupráci s Corpus Christi College Cambridge, Tate & Lyle PLC, Citibank, Association for Cultural Exchange, Shell International Ltd. a Foreign and Commonwealth Office nabízí

jednoroční doktorské stipendium

na University of Cambridge.

Stipendia jsou určena studentům ze střední a východní Evropy, kteří mají zájem studovat obor potřebný pro jejich zemi.

Podmínky:
* uchazeč o stipendium by v říjnu 2000 neměl přesáhnout věk 26 let
* každý uchazeč by měl být držitelem diplomu „First Class or high second class honours degree“, nebo ekvivalentu z uznávané univerzity.

Postup pro žádání o stipendium: Všichni zájemci o doktorské studium na University of Cambridge musí vyplnit předběžnou žádost – její první část. Druhou část žádosti vyplní studentův akademický garant, který vyplněnou žádost následně odešle na adresu:

Cambridge Overseas Trust
P.O.Box 256
Cambridge CB 1TZ
England

Uzávěrka přihlášek: Vyplněné žádosti musí být akademickým garantem zaslané leteckou poštou tak, aby byly doručeny nejpozději do

21. září 1999

(přihlášky doručené po tomto termínu budou diskvalifikovány).

Ke zveřejnění na web předal prof. MUDr. Roman Kodet, 31. 7. 1999.

Vytvořeno: 6. 8. 1999 / Upraveno: 30. 1. 2018 / Administrátor 2. LF UK