Webináře pro UK

Nabídku webinářů pro UK naleznete v záložce Webináře pro UK. Je zde nabídka webinářů Centra pro podporu e-learningu, ale také webináře, které pořádá UK ve spolupráci s firmou Microsoft.

Záznam webináře „Novinky v MS Teams“, který se konal 15. 10. naleznete zde.

Záznam webináře „Využití MS Teams pro distanční výuku“, který se konal 8. 10. naleznete zde.

Záznam webináře „Distanční výuka - jak mít interakci se studenty“, který se konal 1. 10., je možné stáhnout zde.

Záznam webináře o ZOOMu s názvem 100% online výuka na UK: zkušenosti, tipy, názory, který se ukutečnil 7. 4. naleznete zde: http://www.postudium.cz/course/view.php?id=560 .

Záznam webináře Ověřování znalostí studentů v Moodle, který se uskutečnil 3. 4. naleznete zde.

Záznam webináře Moodle pro začátečníky, který se uskutečnil 1. 4. naleznete zde.

V aktualitách na webu Centra pro podporu e-learningu též najdete nejdůležitější opatření, která je třeba dodržovat pro zajištění bezpečnosti na internetu při uskutečňování distanční výuky. Podrobnosti naleznete zde.

Vytvořeno: 23. 10. 2020 / Upraveno: 3. 3. 2023 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková