Přijímačkový maraton je (skoro) u konce

Přijímací zkoušky na 2. lékařskou fakultu jsou téměř za námi, zbývají náhradní termíny. Přijímačky na náš početně největší studijní program Všeobecné lékařství se v řádném termínu konaly čtyři dny po sobě, včetně víkendu; poté následoval den ústních pohovorů.

Děkujeme uchazečům, kteří projevili o studium na naší fakultě opět velký zájem. Na Všeobecné lékařství se jich letos hlásilo přes dva tisíce. Těšíme se na všechny, kteří se v akademickém roce 2021/2022 stanou našimi novými studenty!

Poděkování patří také všem zaměstnankyním Studijního oddělení a dalším kolegyním a kolegům z fakulty, kteří se postarali o hladký průběh přijímaček.

Aktuální informace související s přijímacím řízením včetně termínů zápisů najdete v kanálu aktualit pro uchazeče zde.

Vytvořeno: 15. 6. 2021 / Upraveno: 15. 7. 2021 / Mgr. Juan Zamora