Noc fakulty nabídne mimořádně pestrý program

Namísto tradičního Večírku po Vědecké konferenci přichystali naši studentští senátoři Noc fakulty s mimořádně různorodým programem. Zve Eva Fürstová, místopředsedkyně akademického senátu.

Letos nás čeká novinka! Namísto tradičního Večírku po Vědecké konferenci přichystali naši studentští senátoři Noc fakulty s mimořádně různorodým programem. Studentům, pedagogům a všem účastníkům Vědecké konference nabídneme příležitost setkat se a popovídat si s řadou nanejvýš zajímavých osobností. Budeme diskutovat s novináři (navštíví nás například Erik Tabery z Respektu), Igor Malijevský povede workshopy o fotografování, dozvíte se, jak napsat zajímavé CV, budete si moci zahrát šachovou partii s panem děkanem a uvidíte divadelní představení, v němž budou účinkovat známé tváře fakulty, a to nejen studenti. Jména hostů a další atraktivní součásti programu budeme postupně zveřejňovat. Rozhodně tedy je na co se těšit.

Vytvořeno: 10. 2. 2016 / Upraveno: 5. 8. 2020 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.