0

Semináře se konají ve čtvrtek od 15:00 do 16:00 hod. v knihovně Neurologické kliniky, uzel D, 2. patro, pokud není uvedeno jinak.

0

Stipendijní pobyty v zahraničí pro studenty a akademické pracovníky Univerzity Karlovy, které se uskuteční na základě rozpisu kvót mezinárodních smluv.

0

Zvažujete stáž IFMSA? Jednou z podmínek pro získání stáže je složení národního jazykového testu z angličtiny. Deadline přihlašování na tento test je prodlouženo do neděle 20. října 2019.

0

UK Point startuje 3. ročník Science slamu CUNI, netradiční soutěže pro mladé vědce.

0

Proshek-Fulbrightovo stipendium pro lékaře. Účelem stipendia je poskytnout příležitost účastnit se 4–6 měsíců pozorování, konzultací, výuky a výzkumu na University of Minnesota Medical School.

0

Univerzita Semmelweis pořádá Semmelweis Symposium 2019.

0

Ve dnech 28.–30. 11. 2019 proběhne konference Lublin International Medical Congress.

0

Plán seminářů Dětské psychiatrické kliniky 2. LF UK a FN Motol (pavilon 8, stážovna)
Říjen 2019 – leden 2020

0

Krátkodobé výzkumné pobyty v roce 2020 v rámci přímé meziuniverzitní spolupráce.

0

Seminář Chirurgické kliniky 2. LF UK a FN Motol Audit SSI Ethicon se uskuteční ve čtvrtek 24. října 2019 od 14.30 v knihovně Chirurgické kliniky. Přednášejí as. MUDr. Petr Kocián, Ph.D., a MUDr. ing. Daniel Hodyc Ph.D.