Výzkumný pracovník pro studium mikrobiomu

Skupina prof. Ondřeje Cinka na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy hledá výzkumného pracovníka, který má zájem o laboratorní práci a informatickou analýzu bakteriomu a viromu u primárně neinfekčních chorob (celiakie a diabetes 1. typu). Projekt probíhá na materiálu ze zahraničních kohort v rámci mezinárodního grantu financovaného EU.

Požadujeme: Ph.D. titul, optimálně v genetice či mikrobiologii, absolutní pečlivost, orientaci v molekulární genetice a v metodikách sekvenace nové generace, dobrou znalost programování v R či Python a dobrou publikační činnost.

Plný úvazek do 31. 12. 2023 s možností prodloužení. Nástup po 1. 7. 2022 či dle dohody.

Životopisy zasílejte na @email.

Vytvořeno: 12. 5. 2022 / Upraveno: 12. 5. 2022 / Odpovědná osoba: Regina Sloupová