Aktuality pro uchazeče

0

Univerzitní knihkupectví Karolinum prodává do konce listopadu modelové otázky k přijímacím zkouškám na 2. lékařskou fakultu se slevou 30 procent.

0

V sympoziu Výzvy medicíny pro 21. století se formou série krátkých přednášek v dopoledním bloku a panelové diskuse v odpoledním bloku budeme zamýšlet nad úkoly medicíny pro lidstvo v dnešním světě čelícím hrozbám změn klimatu, pandemických nemocí a humanitárních tragédií. Sympozium proběhne ve čtvrtek 14. listopadu 2019 v Pelouchově posluchárně (budova teoretických ústavů Žížala, Plzeňská 311).

0

Přečtěte si o zážitcích a zkušenostech, které naši studenti získali na zahraničích stážích.

0

Na Druhé lékařské vyvíjejí činnost studentské spolky, které dávají životu a studiu na fakultě další pestrý rozměr. Co přesně dělají a jak se stát jejich členem?