Nabídka zaměstnání – laborant pro výzkum bakteriomu a viromu

2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze přijme laboranta pro 4letý mezinárodní grantový projekt.

Náplní práce bude především profilování bakteriomu a stanovení viromu ve vzorcích od dětí s vysokým genetických rizikem diabetu 1. typu a dalších chorob.

Očekáváme odpovídající kvalifikaci (VŠ vzdělání), pečlivost, samostatnost, systematický přístup k přípravě i provádění experimentů a stanovení. Základní orientace v bioinformatice je výhodou.

Nabízíme práci v rámci širokého mezinárodního projektu, motivující platové podmínky, možnost návštěv zahraničních pracovišť, zázemí velké instituce, flexibilní začátek pracovní doby, zvýhodněný univerzitní telefonní tarif.

Místo výkonu práce je Praha-Motol.

Nástup od října 2020 nebo dle dohody.

Životopisy prosím posílejte na .

Vydáno: 18. 5. 2020 / Poslední aktualizace: 18. 5. 2020 / Odpovědná osoba: Ing. Olga Folková