Na Karlovku Tour v Praze – naživo na právech i on-line

V sobotu 13. listopadu od 9.00 do 16.00 hod. proběhne na Právnické fakultě UK (nám. Curieových 7, Praha 1) akce Na Karlovku Tour, na které se uchazečům o studium představí jednotlivé fakulty Univerzity Karlovy. Budete mít možnost navštívit přednášku o studiu na 2. lékařské fakultě, zeptat se na studium na naší fakultě a také zhlédnout vystoupení fakultního tanečního souboru Prdlý kosti.

Přednáška o fakultě bude streamovaná on-line, naši studenti vám budou k dispozici na chatu.

Přednáška o studiu na 2. lékařské fakultě

Přednáška se uskuteční od 10.00 do 10.20 hod. v přednáškové místnosti 100 v 1. patře. Dozvíte se o našich studijních programech nebo podmínkách přijímacího řízení. Přednášku bude možné sledovat také on-line, odkaz pro stream najdete na webu Na Karlovku.

Ptejte se živě i on-line

Ve 2. patře bude mít fakulta svůj stánek, kde se budete moct našich kolegyň ze studijního oddělení zeptat na cokoliv ohledně přijímaček nebo studia. Naši studenti vám budou k dispozici na chatu, odkaz najdete v den konání akce na webu Na Karlovku.

Vystoupení Prdlých kostí

Nechte se unést pohybovým uměním fakultní taneční skupiny Prdlý kosti, ve které s podporou VSK Medik tančí asi 25 milovníků tance. Vyvrcholením jejich pravidelných tréninků je vystoupení na fakultním plese. Nyní budete mít exkluzivní příležitost vidět jejich číslo i vy.

Prdlý kosti vystoupí v přízemí v místě zvaném bazén. Předpokládaný čas vystoupení je od 9.35 do 9.40 hod. a od 10.30 do 10.35 hod. Kvůli změnám programu se časy vystoupení můžou ještě změnit.

Dovolujeme si upozornit na dočasné přerušení provozu tramvají v úseku Staroměstská – Právnická fakulta – Čechův most. Podrobnosti na webu Dopravního podniku.

Ve smyslu opatření Ministerstva zdravotnictví ČR je konání veletržních akcí umožněno pouze v systému prokazování imunity/bezinfekčnosti O-N-T (očkování – prodělaná nemoc – test) a dle navazujících mimořádných opatření.

Vytvořeno: 19. 10. 2021 / Upraveno: 8. 11. 2021 / Mgr. Juan Zamora