Poděl se o zážitek ze stáže a vyhraj!

2. lékařská fakulta a IFMSA vypisují soutěž o nejlepší fotografie a eseje ze studijních a klinických stáží.

V čem se soutěží?

• Soutěží se nezávisle ve dvou soutěžních kategoriích: fotografie a esej ze stáže.

Kdo se může zúčastnit?

• Soutěže se mohou zúčastnit všichni studenti 2. lékařské fakulty, kteří absolvovali v akademickém roce 2015/2016 zahraniční studijní nebo klinickou stáž.

Kdy proběhne?

• Soutěžní příspěvky budou přijímány do 30. října 2016. (Příspěvky zaslané po tomto datu budou také zveřejněny na fakultním webu, ale nebudou hodnoceny.)
  • 31. 10. budou fotografie nahrány na Facebook.
  • Vyhlášení proběhne v druhé polovině listopadu.

Jak se přihlásit?

• Své eseje zasílejte na adresu @email. Všechny eseje zveřejněné na fakultním webu budou přihlášeny automaticky.
  • Fotografie je třeba zvlášť přihlásit, a to na e-mailové adrese @email. Mohou být přihlášeny fotografie, které jsou součástí eseje, i jakékoliv jiné vztahující se ke stáži.

Kde budou dostupné informace o soutěži a výsledky?

• Informace o soutěži a výsledky budou zveřejňovány na fakultním webu, na webu IFMSA a na Facebooku.
  • Eseje jsou zveřejňovány na fakultním webu.
  • Fotografie budou najednou nahrány na facebookovou stránku akce 31. října, hlasovat bude možné do 6. listopadu.

Podmínky soutěže

• Jeden student může soutěžit s jednou fotografií, jednou esejí nebo esejí a fotografií.
  • U každé fotografie i eseje musejí být uvedeny: jméno autora, ročník studia, země, město, název nemocnice, kde autor stážoval, u fotografií krátký popis. Popis musí být k fotografii přehledně přiřazen, například v podobě seznamu s názvem souboru grafického souboru a korespondujícími popisy.
  • Rozsah eseje je omezen třemi stranami A4 (písmo 12, řádkování 1), doporučuje se 1–2 strany.
  • Minimální přijatelné rozlišení fotografií je rozlišení používané ve fotogaleriích Facebooku, avšak ke kvalitě fotografie bude při hodnocení přihlíženo, a doporučujeme proto zasílat fotografie v původní kvalitě.
  • Přihlášené fotografie mohou být dále použity pro účely fakulty na jejím webu.

Kdo soutěž vyhodnotí

• O nejlepší fotografii a eseji bude hlasovat čtyřčlenná komise složená ze dvou členů redakční rady fakulty a dvou zástupců IFMSA.
  • V kategorii fotografie proběhne též hlasování studentů a dalších návštěvníků stránky akce na Facebooku.

Ceny

• V kategorii esej i kategorii fotografie budou oceněny první dvě nejlepší práce. První místa v obou kategoriích jsou určena pro všechny druhy stáží a budou oceněna finanční odměnou 1 500 Kč. Druhé ceny v obou kategoriích jsou určeny pro stážisty IFMSA a budou knižní.
  • Kategorie fotografie – hlasování studentů na Facebooku je určena pro stážisty IFMSA a cena bude divadelní.

Vytvořeno: 3. 10. 2016 / Upraveno: 1. 2. 2019 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.