Návod na použití Studijního informačního systému

Modul: Termíny zkoušek – vypisování

1. Vstup do systému – z www stránek fakulty nebo https://is.cuni.cz/studium/login.php

Přihlášení provedete pomocí loginu a hesla, pokud je nevíte, použije uvedeného návodu nebo se obraťte na Studijní oddělení děkanátu.

2. Na hlavní straně klikněte na odkaz Termíny zkoušek – vypisování.

3. Chcete-li zadat nový termín zkoušky, vyberte záložku Nový termín.
    Zde vyplňte požadované údaje, povinné údaje jsou označeny hvězdičkou.

Den, hodina – termín zkoušky
    Odkdy přihlašovat – odkdy mají studenti možnost zapisovat se ke zkouškám
    Dokdy odhlásit – po tomto termínu se student z termínu zkoušky, na který je zapsán, již nemůže odhlásit
    Dokdy přihlásit – po tomto termínu se student již nemůže na tento termín zapsat
    Místnost – nechte volné
    Učitel – můžete nechat volné
    Kapacita – počet studentů, který se může na termín zapsat
    Rozestup – počet minut na zkoušku jednoho studenta, studenti vědí, že jde o zcela orientační údaj

4. V dalším kroku vyberte předmět, na který se student má zapsat. Některé ústavy a kliniky učí totiž více předmětů. Předměty vyberte podle jejich kódů, seznam kódů je v příloze tohoto návodu, zvolte ten, u kterého je uvedena jako forma kontroly zkouška.
    K jednomu termínu zkoušky tak můžete přiřadit i více předmětů (např. zkouška pro české a zahraniční studenty, každá má jiný kód). Stanovená kapacita termínu je pak pro všechny vypsané předměty společná.

Semestr – letní / zimní, hlásí-li systém chybu, zvolte letní
    Zapsat pro – zkoušku

5. Seznam zapsaných studentů naleznete v záložce „Seznam studentů“.

6. Detaily termínu zkoušky naleznete v záložce Termíny – detail termínu.
    Zde lze také daný termín zrušit (jen není-li na něj dosud nikdo zapsán), event. manuálně přihlásit studenty.

7. Při problémech se obraťte na
    Studijní oddělení