Medici již nechtějí pouze přihlížet narůstajícímu počtu infekcí, kterým šlo zabránit očkováním

Student 2. LF UK Tomáš Jelínek, náměstek ministra zdravotnictví pro zdravotní péči prof. MUDr. Roman Prymula, CSc., Ph.D., studentka 2. LF UK Aneta Nyčová a MUDr. Milan Trojánek, Ph.D., z Kliniky infekčních nemocí 2. LF UK a Nemocnice Na Bulovce. Fotografie: Filip Řepa (Nemocnice Na Bulovce)

Medici pro očkování představili svůj osvětový projekt. Přečtěte si zprávu (pdf) z tiskové konference a zhlédněte další mediální výstupy sdružení, jehož členy jsou studenti a zástupci akademického senátu 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Konference se konala 10. června 2019, další dosavadní mediální výstupy naleznete níže.

Mediální výstupy projektu:

Vytvořeno: 17. 6. 2019 / Upraveno: 13. 6. 2022 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.