Posluchárenský blok se uzavírá 30. dubna

Jak jsme slíbili, přinášíme upřesnění organizace výuky v souvislosti s plánovanými stavebními pracemi. Provoz posluchárenského bloku ve FN Motol musí být ukončen k 30. dubnu, a to včetně vyklizení mobiliáře. Naší snahou je zachovat výuku až „do posledního dechu“ a jsme rádi, že i letošní Vědecká konference se uskutečnila ještě v areálu FN Motol.

Co bylo možno, jsme již z velké části přestěhovali. Do náhradních prostor na Plzeňské tento týden přesídlil Ústav epidemiologie, zajistili jsme dočasně místnost pro studentskou část AS a studentské spolky, přestěhovali jsme sklad děkanátu a další obslužné prostory. K vyklizení nám budou zbývat opravdu už jen posluchárny a učebny.

A jak to tedy bude?

V učebnách SP2, S2 (tzv. Plechárna) a v učebně veřejného zdravotnictví se bude učit naposledy 22. dubna.

Ve Velké posluchárně, Malé pravé a Malé levé posluchárně a učebně SP1 bude výuka běžet až do čtvrtka 28. dubna včetně. Podrobnosti, rozpis výuky v náhradních prostorách a další informace najdete zde.

Vytvořeno: 24. 4. 2016 / Upraveno: 9. 12. 2021 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková