Motolský parník 2017

Tradiční oslava další úspěšné generace studentů a největší společenská událost léta se letos koná 20. června od 19 hodin.

Motolský parník po roce opět vypluje na poklidné vody překrásné Prahy a vy u toho rozhodně nesmíte chybět. Již tradiční akce, oslava další úspěšné generace studentů, největší společenská událost léta, akce nejen pro čerstvé absolventy a jejich doprovody, ale všechny naše i cizí, aktuální i bývalé studenty, akademické pracovníky, a vlastně kohokoliv, kdo bude mít chuť.

Plavit se letos budeme na lodi Cecílie, největším parníku, který Vltavu momentálně křižuje, s kapacitou 350 osob, třemi patry, dvěma bary a grilem. Kromě příjemné zábavy u sklenky vína (či piva) se můžete těšit také na živou hudební produkci kapel našich studentů a malou afterparty na samotné lodi. Na vlnách se budeme kolíbat od 19 do 23 hodin. Proto dorazte ideálně v 18.45, ať za námi nemusíte plavat.

KDE? Dvořákovo nábřeží, můstek číslo 9
KDY? Plavba od 19 do 23 hodin, afterparty na palubě lodi do půlnoci
ZA KOLIK? 240 Kč pro čerstvé absolventy a členy Motoláku (po předložení průkazu ISIC), 290 Kč pro ostatní

Prodej lístků probíhá v úředních hodinách pokladny od úterý 30. 5. 2017 pro čerstvé absolventy, tj. studenty 6. ročníku Všeobecného lékařství a 3. a 5. ročníku Fyzioterapie. Tito studenti mají nárok na nákup jednoho lístku se slevou a libovolný počet lístků bez slevy. Prodej ostatním zájemcům pak bude umožněn od pondělí 5. 6. 2017.

Nenechte si tedy ujít tuto příležitost posezení s přáteli a pedagogy s jedinečnou kulisou. Budeme se na vás moc těšit. AHOY!

Vytvořeno: 29. 5. 2017 / Upraveno: 4. 2. 2019 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková