Ministerstvo zdravotnictví hledá absolventa či absolventku lékařské fakulty

Ministerstvo zdravotnictví hledá absolventa či absolventku lékařské fakulty na pozici v oddělení regulace cen a úhrad (FAR/2) odboru farmacie (FAR). Náplní práce je přezkoumávání odborné stránky ve věcech stanovování cen a výše a podmínek úhrad léčivých přípravků a potravin pro zvláštní lékařské účely. Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou dle zákoníku práce, po dobu rodičovské dovolené, plný úvazek (40 hodin týdně), s platovým zařazením ve 13. platové třídě (dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb.), osobní ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům, pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Více informací na úřední desce Ministerstva zdravotnictví, nabídka pracovních míst. Kontakt: @email.

Vytvořeno: 26. 10. 2017 / Upraveno: 30. 10. 2017 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.