Dotazník pro absolventy 2. lékařské fakulty

Připravilo vás studium dostatečně na praxi? V jakých dovednostech víc a v jakých méně? V těchto dnech rozesílá vedení fakulty absolventům z let 2014 až 2018 dotazník, jehož vyplnění poslouží jako důležitá zpětná vazba a jeden z podkladů pro zkvalitnění výuky a aktualizaci kurikula.

Vedení fakulty, konkrétně prof. MUDr. Petr Marusič, Ph.D., proděkan pro koncepci a kvalitu vzdělávací činnosti, a děkan prof. MUDr. Vladimír Komárek, CSc., proto prosí absolventy, kteří emailem obdrželi odkaz na dotazník, aby mu věnovali náležitou pozornost. Vyplnění by nemělo zabrat více než 10 minut. Pokud se respondenti sami nerozhodnou jinak a neuvedou své kontaktní údaje, jsou odpovědi zcela anonymní.

Dotazník je třeba vyplnit nejpozději do 18. 3. 2019.

Pokud jste absolventem z let 2014 až 2018 a nepřišel vám email s odkazem na Google formulář, kontaktujte laskavě paní Kateřinu Koubkovou, která vám zašle potřebné informace.

Velice děkujeme za spolupráci a za ochotu podílet se společně s vedením fakulty na zkvalitnění výuky a aktualizaci kurikula.

#dotaznikproabsolventy2LFUK

Vytvořeno: 13. 3. 2019 / Upraveno: 4. 4. 2019 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková