Před prvákem a po prváku

Štítky

„Překvapilo mě, jak moc pravdivé byly všechny pozitivní informace o naší fakultě. Skutečně zde panuje ohromně přátelská atmosféra,“ říká Anna-Marie Stejskalová, která právě končí první rok studia na 2. lékařské fakultě. Celý rozhovor najdete zde.

„Tuto školu jsem si vybral především díky pozitivním ohlasům studentů a také proto, že si myslím, že výuka fyzioterapie je zde kvalitní a je zde dostatečně praxe,“ říká Ondřej Wanke, letošní úspěšný uchazeč o studium fyzioterapie. Více v rozhovoru zde.

„Na tuto fakultu se přijímá nejméně lidí, takže jsem měl pocit, že by zde mohl být větší prostor pro individuální přístup,“ říká Otakar Beneš, který uspěl v letošním přijímacím řízení a chystá se na studium všeobecného lékařství. Více v rozhovoru zde.

„Hoci priznávam, že som sa pôvodne hlásila na Dvojku najmä kvôli veľkej šanci doštudovať, obľúbila som si tu úplne všetko,“  hodnotí Vladimíra Kurucová uplynulý první rok na 2. lékařské fakultě. Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Vytvořeno: 21. 7. 2016 / Upraveno: 13. 6. 2022 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková